Sizinle yola çıkıyor, sizin için yolu tamamlıyoruz.

İthalatçı şirketin ihtiyaçlarına uygun bir gümrük müşaviri bulması önemlidir. Sizi ithalat sürecine dahil olan birçok farklı kurumla muhatap etmeden aracılık ve gümrükleme işlerinizi vaktinde yerine getiriyoruz.​

Hakkımızda

Mega Gümrük, bir yandan sektörüne yön verirken, bir yandan da daima mükemmeliyet ve müşteri güvenini yakalama arayışı içindedir. 2004 yılında kurulan Mega Gümrük, yenilikçi taşımacılık yönetimi çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir lojistik sağlayıcısıdır. Mega Gümrük, geleneksellik ile yeniliği harmanlayarak değişen dünyaya hep bir adım kadar yakın olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Siz değerli müşterilerimiz ithalat - ihracat yaparken, Mega Gümrük olarak biz, en iyi bildiğimiz işe odaklanıyor yani sizlerin en iyi bildiği alana odaklanmanızı sağlıyoruz. Kağıt işlerinden, bağlantılar kurmaktan kurtarıyor; sizlere zaman ve para kazandırmanın yollarını arıyoruz. İthalatta süreklilik gerektiğini biliyoruz ve müşterilerimize bu sürekliliği sağlamaktan Mega Gümrük olarak memnuniyet duyarız.
Birçok sanayi dalına sağladığı hammadde tedariğiyle petrokimya sektörünün güçlü rolünün farkındayız. Bu önemle, sıkı güvenlik tedbirleri de beraberinde geliyor. Petrokimya sektörünün sıkı güvenlik tedbirleri olması çok aşamalı işlemlerini ve aksaklık olasılığını beraberinde getiriyor. Bizlerse, Mega Gümrük olarak, her zamanki gibi kendimize yakışanı yaparak, sektöre dair sorunlara uzman kadrolarımızla çözümler getirip siz kıymetli müşterilerimize bu sorunlarla karşılaşmadan işlemlerinizi halletme fırsatı sunuyoruz. 

Günümüz dünyası yenilik, hız ve değişim demekse; Mega Gümrük, uyum demektir. Hızlı ve sürekli değişen mevzuatlara uzman ekiplerimizle her daim hakimiz. Yapı malzemelerinizin gümrük işlemleri için sizlere en pratik çözüm yollarını sunuyoruz. Sizi bu değişen Dünya’ya adapte etmek Mega Gümrük’ün işi ve Mega Gümrük işinde oldukça rekabetçidir. Sizi de rekabet ettiğiniz sektörde daha ileri taşımak için gümrük işlerinizde sizlere yardımcı olacaktır.​

 

Makina ithalat ve ihracat işlemlerinizi mümkün olan en uygun fiyata hallediyor ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Tecrübeli kadromuzca size her daim destek oluyor ve alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla gümrükleme işlemlerinizi tamamlıyoruz. Mega Gümrük’le yanınıza hız, zaman ve müşteri memnuniyeti alıyorsunuz yani ihtiyacınız olan her şeyi…​

 

Türk gümrük tarife cetvelinde plastik ürünler ve türevleri bugünün ticaretinde çok önemli bir payı kaplamaktadır. Bu önemli pay beraberinde sınıflandırmaları ve karmaşayı getirmektedir. Plastiklerin ithalatı ve gümrüklemesi sırasında önem gösterilmesi gereken birçok nokta vardır. Plastik genel bir anlamdır bu yüzden mamul olduğu maddeye göre sınıflandırıp uygun GTIP pozisyonunda değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu sınıflandırmaları yaparken karşılaşılacak gümrükle ilgili her türlü sıkınıtınızı çözmek için Mega Gümrük sizin her daim yanınızda olacaktır.

 

Küresel ısınma ve karbon salınımı sorununun bilincinde olarak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek adına, enerji sektöründe faaliyet gösteren siz müşterilerimizin enerjilerini maksimize edecek çözümler üreterek doğayla da ortak bir şekilde çalışıyoruz. Enerji sektöründe ortaya çıkan baskıları ve bölgesel gelişmeleri dikkate alarak sizlere hızlı ve pratik çözüm önerileri geliştiriyoruz. Hem ürünlerinizin hem sizin enerjinizi koruyoruz. Böylelikle Mega Gümrük; size işinizde, kişisel hayatınızda daha verimli ve kaliteli bir yaşam şansı sunuyor.

 

Demir çelik endüstrisi, reel ekonomiye sağladığı katkılar açısından dünya ekonomileri için stratejik önemi olan bir endüstridir. Demir çelik sektörü, ulaşımdan inşaata, tarımdan teknolojiye, birçok temel sektöre girdi sağlamakla metal işkolunun lokomotifi konumundadır. Ulusların iktisadi gelişmeleri ve kalkınmaları için kritik endüstrilerden biri olan demir çelik endüstrisi Türkiye ekonomisinde de son yirmi yıllık dönem içerisinde önemli gelişmeler kaydetmiştir. Bu nedenle gümrük mevzuat ve uygulamalarında sürekli gelişmeler ve değişmeler meydana gelmektedir. Sektör özelindeki tecrübeli ve uzman kadromuz sayesinde sizi bu değişimlerden meydana gelebilecek her türlü aksaklıktan koruyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Hava Yolu

Mega Gümrük olarak, 2004’ten beri kargolarınız için mevcut en iyi nakliye ve depolama çözümlerini sunma konusundaki başarılarımızı devam ettiriyor ve müşteri memnuniyetini arttırmaya devam ediyoruz. Hava taşımacılığı, yük taşımacılığının en hızlı yöntemidir ancak gümrük işlemleri sizlere zaman kaybettirecektir. Biz, sizlere bu zamanı da kazandırıyoruz. Gönderiniz nereye gidiyorsa ve ne zaman ulaşması gerekiyorsa, oraya kusursuz bir şekilde ve zamanında ulaşmasını sağlıyoruz.

Kara Yolu

Mega Gümrük’ün hizmetleriyle, teslimatlarınızda hıza ve hassasiyete kavuşun. Mega Gümrük ile ürününüz kara yolu aracılığıyla, gümrüklerden sorunsuz ve kusursuz bir şekilde geçerek yerine ulaşacaktır. Türkiye’nin bütün gümrük müdürlükleriyle olan bağlantılarımızla; spesifik iş zorluklarınıza göre hareket planı yapıyor, hızlı teslimat hizmeti sunuyor ve verimli bir kara dağıtım stratejisiyle kalitenin avantajından faydalandırıyoruz.

Deniz Yolu

Mega Gümrük olarak, yıllardan beri kargolarınız için her yoldan Türkiye’nin her köşesine sizler adına ulaşım sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için tecrübeli ve yetenekli çalışanlarımızla sizin bütün işlemlerinizi hallediyor ve kargolarınızın ulaşımı için en doğru yolu sunuyoruz. Mega Gümrük her daim yenilikçi çözümler üreterek müşteri memnuniyetini arttırmayı sürdürecektir. Dürüstlük, bağlılık ve mükemmellik ilkelerimizle hareket ederek sizi; sizler kadar çok düşünüyoruz.

Demir Yolu

Demiryoluyla, kurduğumuz ilişki ağına sizin de ulaşmanızı sağlıyoruz. Yüklerinizi ulaştırırken, yükleyeceğiniz ağır veya sayısal açıdan çok olan malzemeleriniz için demiryolundan size hizmet veriyoruz.

İletişim Formu