Hakkımızda

Mega Gümrük, bir yandan sektörüne yön verirken, bir yandan da daima mükemmeliyet ve müşteri güvenini yakalama arayışı içindedir.

2004 yılında kurulan Mega Gümrük, yenilikçi taşımacılık yönetimi çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir lojistik sağlayıcısıdır. Mega Gümrük, geleneksellik ile yeniliği harmanlayarak değişen dünyaya hep bir adım kadar yakın olacaktır.

Mega Gümrük’ün başarısı; çoğunlukla ekip üyelerimizin, müşterilerimize ve şirkete duyduğu sahiplikleriile ilişkilidir. 2004’te işimize başladık ve tüm bu yıllar boyunca hiç durmadan sizlere hizmet ettik. Hep büyüyüp gelişerek ofisler açtık. Bugün bulunduğumuz yerden memnunuz fakat daha çoğunu başarmak istiyoruz. Faaliyet verdiğimiz; ithalat, ihracat, transit hava yolu, deniz yolu, kara yolu alanlarında önemli bir yerimiz var ve bu yerimizi daha iyiye götürmek için çalışıyoruz. Mega Gümrük, hedeflerini sürekli olarak artıracak ve önümüzdeki yıllarda büyümeye devam etmek için sıkı bir şekilde çalışacaktır.

Mega Gümrük’ün değerlerinin merkezinde dürüstlük, bağlılık ve mükemmellik vardır. En önemli varlığımız olan çalışanlarımız, değerlerimizin günümüzde ve gelecekte de yaşayacağının teminatıdır. En güçlü özelliklerimiz olan hızlı servislerimiz, yenilikçi çözümlerimiz ve ticari hat uzmanlığımız, güçlü şirket değerlerimizi bir arada tutan temellerdir. Kişisel bir dokunuşla müşterilerimize özgürlük ve kontrol sağlıyoruz.

Erişimimiz ulusal, yaklaşımımız ise kişiseldir. Şirketimizin kalbinde, takım arkadaşlarımızın kendilerini aile gibi hissettiği bir kültür yatmaktadır. Mega Gümrük;  finansal olarak güçlü, istikrarlı ve bağımsızdır. Lojistik ağımız, altyapımız, tecrübemiz, uzman servislerimiz hedeflediğimiz sektör liderliği için en önemli özelliklerimizdir. Bu nitelikleriyle sektörün öncülerinden biri haline gelen Mega Gümrük, servislerini ve hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre devamlı iyileştirmektedir.

Mega Gümrük’ü diğerlerinden ayıran en temel özelliğin -pek çok yönden- geleneksel olan endüstrilerimizdeki kaçınılmaz teknoloji dönüşümünü getirmek için üzerine düşeni her daim yapması olduğuna inanıyoruz.

Misyon ve Vizyon

Misyon

       Dürüstlük, bağlılık ve mükemmelliyetçilik Mega Gümrük’ün değerlerinin başında gelmektedir. Gelenekseli ve yeniliği harmanlayarak hep farklı olmaksa öncü fikrimizdir. Mega Gümrük, son derece güçlü bir geçmişe ve eşit derecede umut verici geleceğe sahip bir şirkettir. Başarımızı sürdürmek ve sektörümüzde lider olarak öne çıkmaya devam etmek için, Mega Gümrük ekibinin her bir üyesinin misyonumuzu ve vizyonumuzu sürdürdüğünden, her gün yaptıkları işlerde değerlerimizi dikkatli bir şekilde yaşadığından emin oluyoruz.

Vizyon

            Sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda hareket ediyor, müşteri memnuniyetini iyiden daha iyiye taşıyoruz. Bu sebeple vizyonumuz, sizsiniz. Müşteri memnuniyet odaklı hareket planlarımızı yine sizlerin geri bildirimleriyle geliştirmeye devam edecek ve en çok müşteri memnuniyeti sağlayan gümrük müşavirliği olacağız. Şu anda Türkiye’nin bütün illerinde hizmet vererek de bu amacımıza hizmet ediyoruz.

İletişim Formu